2016-02-10

2016-02-08

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

chory

Dziękujemy wszystkim, którzy kupowali pączki w "Tłusty Czwartek"
w sklepiku Caritasu. Chętnych było tak dużo, że w ciągu pół godziny sprzedaliśmy 700 pączków! W przyszłym roku będziemy bardziej odważni
i zamówimy tyle pączków żeby nikomu nie zabrakło:)
W tym tygodniu, 11 lutego, przypada ogłoszony przez Jana Pawła II Światowy Dzień Chorego.

s. Judyta Przeczytaj całość

Małopolski Konkurs Historyczny

zegar

Finalistami Małopolskiego Konkursu Historycznego zostali uczniowie klasy 3b gimnazjum
- Piotr Czamara i Kacper Skoczylas.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Paweł Łuszczek
2016-02-04

Zawody sportowe szkoły podstawowej w I okresie

Ogólnopolski Konkurs Pisania w Języku Angielskim dla Gimnazjów i Liceów

angielski

Z dumą informujemy, że dwie uczennice z naszego gimnazjum znalazły się w finale objętego patronatem MEN Ogólnopolskiego Konkursu Pisania w Języku Angielskim dla Gimnazjów i Liceów: „Write On”,.
Są to uzdolnione literacko oraz swobodnie i pięknie władające piórem po angielsku:
Anna Zemła z klasy 3b oraz Zuzanna Cabała z klasy 3a.
Napisane przez nie opowiadania zakwalifikowały je do elitarnego grona 200 finalistów w kraju, wśród których połowa to licealiści, a wielu z nich to uczniowie szkół dwujęzycznych lub dzieci cudzoziemców. Trzymajmy zatem mocno kciuki za powodzenie naszych uczennic w finale 19 marca!
Lista uczestników, których eksperci Cambridge English zakwalifikowali do finału znajduje się na stronie konkursu www.write-on.pl w zakładce „Aktualności”.

Agata K-Kubala
2016-02-01

Finaliści Wojewódzikiego Konkursu Informatycznego

komputer

W finale konkursu
„Rozwiązywanie problemów z wykorzystywaniem komputera”
reprezentowali nas będą:
Michał Pajda z klasy 1a oraz Paweł Pyciński z klasy 3b
Gratulacje!!!

Marcin Proszkiewicz
2016-01-31

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

pączki

Dziękuję serdecznie za współpracę w I semestrze roku szkolnego, angażowanie się i życzliwe przyjęcie akcji, które z dziećmi ze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzaliśmy w szkole w I semestrze. Dzięki zebranym pieniążkom udało się nam uczynić wiele dobrego, a przede wszystkim otwierać serca dzieci na potrzeby drugiego człowieka... W najbliższy czwartek będziemy na holu Szkoły Podstawowej sprzedawać pączki – (bo to już TŁUSTY CZWARTEK!) Zapraszamy wszystkich do zakupu tych słodkości, a przez to do wsparcia działalności charytatywnej w naszej Szkole! Z góry dziękujemy!

s. Judyta
2016-01-30

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

angielski

W finale Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego znalazło się aż siedmiu uczniów naszej szkoły!

Agata K-Kubala, Paulina Ziółko Przeczytaj całość
2016-01-28

Finał Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

niemiecki

Spośród 368 uczestników etapu rejonowego tylko 46 przeszło do finału. Jest wśród nich uczennica klasy 3A Gabriela Leśniowska!
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego.

Joanna Przybyłowska
2016-01-28

Finał Malopolskiego Konkursu Języka Polskiego

język polski

"Dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością możesz osiągnąć wszystko"

Będąc w posiadaniu darów wymienionych w powyższym cytacie , a także wielu innych przymiotów ducha i ciała uczennice:
Gabriela Leśniowska z klasy 3a
Justyna Chomej z klasy 2a
Julia Janiga z klasy 2b
Iga Strzebońska z klasy 2b
Agnieszka Zając z klasy 1a
będą reprezentowały nasze gimnazjum w Finale Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego- o czym z dumą zawiadamiam:) Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu, to była wielka przyjemność pracować z Wami!

2016-01-26

Kluszkowce 2016

narty

Marcin Proszkiewicz
2016-01-25

Finał Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Finalistami Małopolskiego Konkursu Matematycznego zostali:
Stanisław Hajduk kl. 1b i Gabriela Wiorek kl. 3a.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wysiłki włożone w przygotowania a finalistom życzymy dalszych sukcesów.

Mariola Jurkowska