2016-05-20

La gloire se donne seulement à ceux qui l’ont toujours rêvée

francuski

Charles de Gaulle
Do grona tegorocznych laureatów naszego gimnazjum należy również Aleksandra Szmolke,
uczennica klasy 2b, która w Małopolskim Konkursie Języka Francuskiego uzyskała imponujący wynik.
Finalistkami konkursu były także Magdalena Ożóg z kl. 3b oraz Julia Janiga z kl. 2b.
Gratulacje!

Elżbieta Sroka
2016-05-18

KONKURS THE VOICE OF NAZARETH - FINAł

publika

Za nami przesłuchania w ciemno oraz fantastyczny etap półfinałów. Oj działo się!
Uczestnicy przeszli wszelkie oczekiwania Jury, które miało artystyczną ucztę słuchając przepięknych wykonań. Dziękujemy Wam Wszystkim!
Decyzją Jury podczas Finału przyznane zostaną następujące miejsca: klasy 1-3: 1,2,3,4 miejsce
klasy 4-6: 1,2,3 miejsce
gimnazjum: 1,2,3,4 miejsce
Inaczej mówiąc Wszyscy Uczestnicy zakwalifikowani do Finału są już pewni miejsca na podium. Wykonanie finałowe zdecyduje jedynie o kolejności.
W wyniku decyzji Jury do WIELKIEGO FINAŁU I EDYCJI THE VOICE OF NAZARETH PRZECHODZĄ NASTĘPUJĄCY WYKONAWCY:

Rada Rodziców Przeczytaj całość
2016-05-16

Przedstawienia teatralne

sherlock

Pewnego razu na deskach naszego szkolnego teatru pojawił się Harpagon , czyli tytułowy Skąpiec komedii Moliera - w tej roli Karol Musiał z klasy 2b.

Urszula Kozińska Przeczytaj całość
2016-05-15

Projekty gimnazjalne 2016

projekt 2016

Jak co roku, wraz z nadejściem wiosny, w naszej szkole nadszedł czas projektów gimnazjalnych przygotowanych przez klasy drugie. Uczniowie zmierzyli się z rożnymi zagadnieniami z rozmaitych przedmiotów. Zaskoczyli jakością i atrakcyjnością swoich prezentacji, które pokazywały szeroki wachlarz ich zainteresowań i umiejętności. Mogliśmy podziwiać scenki teatralne, filmy, profesjonalne prezentacje multimedialne, a nawet zdarzył się pokaz mody

Pani Karina Przeczytaj całość
2016-05-13

Półfinały the voice of Nazareth

mikrofon

Za nami przesłuchania w ciemno. Jury skrupulatnie przesłuchiwało nagrania Wykonawców w kategoriach 4-6 i gimnazjum oraz zorganizowało przesłuchania dla klas 1-3.
PÓŁFINAŁY ODBĘDĄ SIĘ
17 MAJA 2016 W GODZINACH 10-12.
O SZCZEGÓŁACH WYBRANI UCZESTNICY ZOSTANĄ POWIADOMIENI BEZPOŚREDNIO PRZEZ JURY.
W wyniku decyzji Jury do PÓŁFINAŁU I EDYCJI THE VOICE OF NAZARETH PRZECHODZĄ NASTĘPUJĄCY WYKONAWCY:

Rada Rodziców Przeczytaj całość
2016-05-09

NIEMIECKI NA WESOŁO – ANIMACJE JĘZYKOWE 2016

animacje językowe 1a

Uczniowie klasy 1A i 2A wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Instytut Goethego w Krakowie pt. „Poranki z grami” Podczas dwugodzinnej zabawy mieli możliwość porozmawiać, pobawić się, pograć oraz przede wszystkim miło spędzić czas. Warsztaty prowadzone były w języku niemieckim przez lektorów instytutu. Obie grupy zostały bardzo wysoko ocenione. Serdecznie dziękuję uczniom za wspaniałą postawę podczas warsztatów i zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Joanna Przybyłowska
2016-05-04

Zbiórka rzeczy na zabawę fantową

loteria

W dniach 4-13 maja 2016 r. odbędzie się zbiórka rzeczy na zabawę fantową organizowaną podczas Festynu Rodzinnego 2016
Rzeczy można składać w pojemnikach na holu szkoły podstawowej i gimnazjum lub u s. Judyty.
Prosimy, aby pozostawione rzeczy były nowe lub w dobrym stanie. Zabawa fantowa skierowana jest do najmłodszych, dlatego prosimy o gadżety dostosowane do dzieci.
DZIĘKUJEMY!

2016-05-04

Laur Olimpijski

laur

Z radością informuję iż nasi uczniowie otrzymali nagrody za szczególne osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015.Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego Pałacu Wielopolskich w dniu 28 kwietnia br.
Oto lista wyróżnionych :
Cabała Zuzanna, Czamara Piotr, Godula Jakub, Hajduk Stanisław, Marzec Jakub, Ożóg Magdalena, Pasieka Aleksandra, Ryk Mikołaj, Sobczak Katarzyna, Szydłowski Mikołaj, Turczynowski, Kamil Zając Agnieszka.
Gratulujemy!!!

2016-04-28

Ogólnopolski Konkurs Pisania w Języku Angielskim - sukces

angielski

Prawdziwym geniuszem pióra, zwłaszcza zanurzonego w angielskim atramencie, okazała się ZUZANNA CABAŁA z klasy 3a, zdobywając II miejsce w ogólnopolskim konkursie pisania w języku angielskim dla gimnazjów i liceów 'Write On', objętego honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Gratulacje i słowa podziwu!

Agata K-Kubala
2016-04-28

XV Przeglądu Artystycznego w Językach Obcych - wyniki

Magdalena Rodzeń

Z radością donosimy, że uczennica naszej szkoły, klasy 3b, Magdalena Rodzeń, została zwyciężczynią XV Przeglądu Artystycznego w Językach Obcych. Wyśpiewała swój sukces piosenką 'Lovesong', pokonując poważną konkurencję ponad 30 wykonawców z ok. 10-ciu gimnazjów z Krakowa i okolic.

Agata K-Kubala
2016-04-26

KONKURS THE VOICE OF NAZARETH - PRZEDŁUŻAMY MOŻLIWOŚĆ NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

mikrofon

DRODZY UCZESTNICY KLAS 4-6 I GIMNAZJUM!
DZIĘKUJEMY ZA PORCJĘ RÓŻNORODNEJ MUZYKI I CIEKAWYCH INTERPRETACJI, KTÓRE JUŻ NADESŁALIŚCIE.
DLA TYCH, KTÓRZY NIE ZDĄŻYLI, A JESZCZE O TYM MYŚLĄ
ZDECYDOWALIŚMY SIĘ PRZEDŁUŻYĆ MOŻLIWOŚĆ NADSYŁANIA
ZGŁOSZEŃ DO 3 MAJA 2016.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
NAGRAJ 2 PIOSENKI I WYŚLIJ NA: MULTIMEDIA@SZKOLANAZARET.PL

2016-04-15

Konkurs na logo festynu - rozstrzygnięcie

logo festyn 2016

Zwycięzcą Konkursu dla Rodziców na Logo Festynu 2016 został Pan Jacek Starzyk.
Dziękujemy wszystkim którzy nadesłali swoje propozycje. Pana Jacka zapraszamy po odbiór nagrody podczas Festynu.

Rada Rodziców
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31