2016-09-15

2016-09-14

Dziennik elektroniczny - informacje

dziennik mini

Szanowni Rodzice klas pierwszych, na zebraniach otrzymacie Państwo dane do logowania w dzienniku elektronicznym. Po zalogowaniu, w ustawieniach można podać swój adres e-mail oraz zaznaczyć chęć odbierania powiadomień (komunikaty, oceny, uwagi, sprawdziany). Rodzice posiadający więcej niż jedno dziecko w szkole mogą mieć powiązane konta i posługiwać się jednym (zainteresowanych proszę o kontakt adm@szkolanazaret.pl).

Marcin Proszkiewicz
2016-09-13

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy na zebrania z rodzicami
14 września (środa)
godz. 18.30 klasy 1-3

2016-09-12

26 września - DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

dzień języków obcych 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach:

• "Idioms" - konkurs plastyczny;
  • konkurs na film reklamowy;
  • quiz wiedzy o krajach anglo-, niemiecko- i francuskojęzycznych (reprezentanci klas).
Szczegółowy regulamin konkursów

Nauczycielki Języków Obcych
2016-09-08

Survival w ZSSN

survival mini

KLUB SURVIVALOWY WALDEN

2016-09-02

Warsztat psychologicznno-biblijny

strach

Czego się boisz?
Jak pokonać lęk?
1 października (sobota), godz. 10.00 - 16.00
Prowadzenie: IRENA NEUMUELER
INFORMACIE

2016-08-23

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

gimnazjum budynek

2016-06-27

Festyn Rodzinny - dziękujemy

logo festyn 2016

W imieniu organizatorów Festynu Rodzinnego pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom uczniów naszej szkoły którzy przekazali środki na ten cel oraz wszystkim sponsorom imprezy za ufundowanie nagród głównych:
ENERGYLANDIA, RESTAURACJA OBERŻA SĄSIADÓW, RESTAURACJA MAGNIFICA, FABRYKA PIZZY, PIZZA RIMINI, PIZZA DOMINIUM, PIZZA MANGIAMI, PIZZA EL TORO, RESTAURACJA CHIŃSKI PAŁAC, RESTAURACJA BARKA AQUARIUS, M-STUDIO SALON FRYZJERSKI, TERMA BANIA, KOPALNIA SOLI W WIELICZCE, KOPALNIA SOLI W BOCHNI, PARK WODNY W KRAKOWIE, BASEN COM COM ZONE PROKOCIM, KRĘGIELNIA PINK BOWLING&CLUB, CENTRUM WSPINACZKOWE FORTECA, RACQUET SQUASH CLUB ZAKOPIANKA, OŚRODEK SPORTOWO-REKREACYJNY ZABIERZÓW, GALERIA BUKOWSKI, MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ, OGRÓD DOŚWIADCZEŃ, WIOSKI ŚWIATA-PARK EDUKACJI GLOBALNEJ, CENTRUM SZKŁA I CERAMIKI, PARK PINOKIA WIELICZKA, SKLEP INTERNETOWY STREFA-KOSTEK.PL, MUZEUM LOTNICTWA POLSKIEGO.

2016-06-22

Międzynarodowe certyfikaty z języka niemieckiego

j. niemiecki goethej_institut

Z ogromną radością informuję, że w tym roku 33 uczniów naszego Gimnazjum zdało międzynarodowe certyfikaty Fit in Deutsch. Są to egzaminy potwierdzające umiejętności językowe na poziomie A1 i A2 według Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego. Każdy egzamin składa się z dwóch części: pisemnej (rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów czytanych, wypowiedź pisemna) oraz z części ustnej. Wszyscy uczniowie, którzy podeszli do egzaminów z języka niemieckiego zdali!
Bardzo serdecznie gratuluję włożonego wysiłku i wytrwałości.

Joanna Przybyłowska Przeczytaj całość
2016-06-13

Ogólnopolski Konkurs "Radość pisania"

radość pisania

"Jeżeli pisanie wydaje się trudne, to dlatego że jest trudne. Jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie robią ludzie".

Wiliam Zisnner.

Urszula Kozińska Przeczytaj całość
2016-06-07

Szkolny Festyn Rodzinny 2016

logo festyn 2016

2016-06-06

Tydzień Języka Polskiego 2016

język polski

Przychodzi taki czas w naszej szkole, w którym język polski detronizuje, powszechnie uznaną za królową nauk, matematykę - jest to Tydzień Języka Polskiego. W tym roku odbywał się on pod hasłem „Qvo vadis polszczyzno, czyli języka pogoń za nowoczesnością”. W tym czasie uczniów ogarnęło istne polonistyczne szaleństwo, które można było okiełznać w rozmaitych konkursach: frazeologicznym, poprawnej polszczyzny, wiedzy o języku ojczystym, mitologicznym, poetyckim….Uczniowie rozwiązywali testy, pisali dyktando, tworzyli, a nawet śpiewali poezję. Zwieńczeniem były przedstawienia teatralne przygotowane przez uczniów klas I i II gimnazjum . Niewątpliwie był to tydzień niepodzielnych rządów języka ojczystego, co bardzo nam wszystkim odpowiadało, bowiem: „ Język polski rządzi, język polski radzi, język polski nigdy Cię nie zdradzi…”( zaczerpnięte z projektu gimnazjalistów z klasy 2a). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii.