2017-02-04

ZDJĘCIE

Krzysztof Iwaszczyszyn
2017-01-23

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego

biologia mini

Julia Augustyn
Jakub Firlej
Aleksandra Gąsior
Julia Jędrzejczyk
Adam Kowalczyk
Julia Nowak
Mikołaj Ryk
Jakub Stanek
Maciej Stanek
Kacper Stolarz
Gratuluję osiągniętego wyniku oraz życzę owocnej nauki w ostatnim etapie konkursu.

Pani Karina
2017-01-23

Konkurs "Rysowanie przez losowanie"

rysowanie przez losowanie

Z radością informujemy o sukcesie naszego ucznia z klasy 2B Jakuba Goduli w konkursie programistycznym "Rysowanie przez losowanie", w którym otrzymał wyróżnienie.
wyniki
Serdeczne gratulacje!!!

Marcin Proszkiewicz
2017-01-17

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO - etap wojewódzki 2017

język francuski

Z ogromną radością informujemy, że do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego zakwalifikowali się:
Julia Janiga, kl. 3 B
Agata Maciuszek, kl. 3 B
Aleksandra Szmolke, kl. 3 B
Alicja Tomczyk, kl. 3 B
Szymon Bołd, kl. 2 B
Szymon Frączek, kl. 3 B
Gratulujemy!!!
Życzymy owocnej i wytrwałej nauki, a także lotnych myśli oraz sukcesu w dalszych zmaganiach.

Elżbieta Sroka
2017-01-16

Zbiórka książek dla Polaków przebywających za granicą 2016

zbiórka książek kresy 2016

Serdecznie dziękuję za udział w akcji zbierania książek dla Polaków przebywających za granicą.
Uczniowie z zaangażowaniem i odpowiedzialnością propagowali akcję w szkole i zbierali książki.
Koordynatorami zbiórki byli uczniowie klasy III B gimnazjum, zaś darczyńcami byli uczniowie całej szkoły.
Ofiarność uczniów i rodziców przekroczyła nasze oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy na fotorelację do Galerii
PODZIĘKOWANIA STOWARZYSZENIA

Barbara Pierzchała
2017-01-16

Koncert Kolęd 2017

muzyka śnieg mini

ZAPRASZAMY NA KONCERT KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH,
który odbędzie się 19 STYCZNIA (CZWARTEK)
O GODZ. 14:20 W SALI TEATRALNEJ
W programie:

• WYSTĘP SCHOLI KLAS 1-3
  • WYSTĘPY LAUREATÓW SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD, PASTORAŁEK, PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH POLSKICH I OBCOJĘZYCZNYCH

Joanna Dywan Przeczytaj całość
2017-01-12

FINAŁ AKCJI

dzidziuś z misiem

Na początku chcielibyśmy ogromnie podziękować za wszelkie dary serca złożone dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Krakowie. Bez Państwa pomocy nie udało by się nam przygotować prezentów dla Zuzi, Nikoli, Kubusia i Sebastiana, a także Dziewczynki, która niebawem się urodzi.
Za każdy dar ogromne "BÓG ZAPŁAĆ!".
Wszystkie prezenty dostarczyliśmy 17 grudnia, a nie było by to możliwe, gdyby nie pomoc kilkorga Rodziców. Ogromnie Im dziękujemy za poświęcenie wolnego czasu i wszelką pomoc w spakowaniu i dostarczeniu prezentów (oraz nas) do Domu Samotnej Matki.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Uczniowie klasy 1B Gimnazjum z Wychowawczynią
2017-01-09

Orszak Trzech Króli 2017

Orszak 2016 gimnazjum

Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana potocznie Świętem Trzech Króli już od kilku lat świętowana jest w Polsce w sposób szczególny poprzez orszak Trzech Króli. Odbywa się on również w Krakowie. Nasza szkoła włączyła się w Orszak Niebieski, który wyruszył z placu Matejki na Rynek Główny . Udział w tegorocznym orszaku był nie lada wezwaniem dla jego uczestników, gdyż oprócz Trzech Króli, muzyki, chorągwi i innych elementów dekoracyjnych szedł z nami WIELKI MRÓZ! Nie zraziło to Rodziców i uczniów naszej szkoły, którzy ochoczo maszerowali za Królem. Na Rynku oczekiwaliśmy na pozostałe orszaki, wesoło podśpiewując kolędy oraz przytupując do rytmu, nawet robiąc przysiady, a także dzieląc się ciepłą czekoladą na rozgrzewkę!
Wielkie gratulacje dla Wszystkich, którzy nie wystraszyli się minusowej temperatury i szli RAZEM z Królami pokłonić się Dzieciątku Jezus!

2017-01-09

Uczniowie naszego Gimnazjum uzyskali bardzo dobre wyniki w konkursach „ Verstehen” oraz „Deutschfreund”

J. niemiecki VERSTEHEN

Joanna Przybyłowska Przeczytaj całość