Aktualności, czyli wydarzenia z życia szkoły

W ciągu roku szkolnego ma miejsce wiele ciekawy i wartych zapamiętania wydarzeń.
Oto ostatnie z nich.

2019-03-18

Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego 2019

Matematyka news

Z radością informuję, że uczeń klasy 3b naszego Gimnazjum - Jan Gurgul - znalazł się w gronie siedmiu laureatów Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Serdecznie gratuluję i dziękuję Jankowi za ogromny wkład pracy podczas przygotowań do konkursu. Życzę dalszych sukcesów i niesłabnącej radości podczas zgłębiania tajników matematyki - już w nowej szkole.

Mariola Jurkowska
2019-03-11

Konkurs Understand! 2019

Konkurs Understand news

21 marca (czwartek), w godzinach 8-10, odbędzie się w naszej szkole konkurs języka angielskiego Understand.

Agata Kasprowicz-Kubala Przeczytaj całość
2019-03-04

Wielki Post

Wielki Post news 19