Aktualności, czyli wydarzenia z życia szkoły

W ciągu roku szkolnego ma miejsce wiele ciekawy i wartych zapamiętania wydarzeń.
Oto ostatnie z nich.

2017-11-17

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY

Franciszka Siedliska - grafika do konk. 2017

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY BŁ. FRANCISZCE SIEDLISKIEJ – MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

s. Agata, s.Inez Przeczytaj całość
2017-11-16

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w BADMINTONIE DRUŻYNOWYM – kategoria Dziewczęta

badminton drużynowy dziewczęta 2017

W środę 14 listopada w hali Com Com Zone odbyły się zawody w Badmintonie Drużynowym dziewcząt. Nasze wspaniałe dziewczęta w składzie Aleksandra Stolarz, Weronika Nowak oraz Zofia Bernacka zajęły II miejsce w Krakowie, co jest ogromnym sukcesem, ponieważ poziom był wysoki i wyrównany. W zawodach uczestniczyło 23 szkoły. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dzięki drugiej pozycji w Mistrzostwach Krakowa uzyskały awans do zawodów Wojewódzkich które odbędą się Bieczy.
Jeszcze raz gratulujemy wyniku :)

Nauczyciele wf – Beata Błońska, Rafał Pieżga
2017-11-15

Wymiana Francja 2017

Wymiana Francja 2017 - baner

W tym roku szkolnym, uczniowie klasy 2B gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w wymianie zagranicznej z uczniami Collège Saint Bruno w La Tour du Pin, we Francji.

Elżbieta Sroka Przeczytaj całość

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów

Odwiedź naszą galerię zdjeć #GALERIA