Aktualności, czyli wydarzenia z życia szkoły

W ciągu roku szkolnego ma miejsce wiele ciekawy i wartych zapamiętania wydarzeń.
Oto ostatnie z nich.

2018-09-10

Dzień Języków Obcych 2018

Język obcy 2018

Zapraszamy uczniów całej szkoły do udziału w obchodach Dnia Języków Obcych, który odbędzie się 26 września 2018 roku. Przygotowaliśmy szereg konkursów i atrakcji, proszę zapoznać się z regulaminem.

nauczyciele języków obcych
2018-09-10

Słodki poniedziałek

słodki poniedziałek mini

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Już od kilku lat w naszej szkole prowadzona jest charytatywna akcja sprzedaży drożdżówek i paczków, z której dochód przeznaczamy na wsparcie osób potrzebujących. Chcemy w tym roku szkolnym kontynuować tę akcję już od najbliższego poniedziałku – 10 września.
W sali cateringowej, na przerwach sprzedajemy te „słodkości”, które przywozi sprawdzona piekarnia z gwarancją, że są robione na naturalnych składnikach. Wszystkie bułeczki sprzedajemy po 2 zł. Od września do Świat Bożego Narodzenia będziemy zbierać pieniądze dla dwójki „adoptowanych” przez nas dzieci z Kamerunu.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ „SŁODKICH PONIEDZIAŁKÓW”

s. Judyta
2018-09-04

ZEBRANIA Z RODZICAMI 11-12 września 2018 r.

rodzice news 2018

zapraszamy

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów

Odwiedź naszą galerię zdjeć #GALERIA