Aktualności, czyli wydarzenia z życia szkoły

W ciągu roku szkolnego ma miejsce wiele ciekawy i wartych zapamiętania wydarzeń.
Oto ostatnie z nich.

2018-11-19

Uroczystości odsłonięcia Kamienia Pamięci

kamień pamięci

9 listopada 2018 roku poczet sztandarowy naszej szkoły (Dominika Adamek, Maja Dąbrowska, Bartosz Grzesik oraz Damian Powązka) uczestniczył w uroczystości odsłonięcia Kamienia Pamięci, który powstał setną rocznicę Odzyskania Niepodległości, aby uczcić bezimiennych bohaterów walki o niepodległość Ojczyzny na terenie Podgórza Duchackiego.

Agnieszka Światak-Poraszka Przeczytaj całość
2018-11-19

Małopolski Konkurs Matematyczny 2018

Matematyka news

Informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów zakwalifikowali się uczniowie naszej Szkoły:
Jan Gurgul kl. 3b
Stanisław Ozga kl. 3a.

Serdecznie gratulujemy!

Barbara Pierzchała, Mariola Jurkowska
2018-11-16

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego 2018

flaga Francji news

Z radością informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego zakwalifikowały się uczennice klasy 3B gimnazjum:
1. Ewa Chabałowska,
2. Maja Dąbrowska,
3. Gabriela Helizanowicz,
4. Martyna Krasny,
5. Barbara Schab.
Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy wytrwałości, owocnej nauki i sukcesu w kolejnym etapie, który odbędzie się 5 grudnia.

Elżbieta Sroka

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów

Odwiedź naszą galerię zdjeć #GALERIA