Aktualności, czyli wydarzenia z życia szkoły

W ciągu roku szkolnego ma miejsce wiele ciekawy i wartych zapamiętania wydarzeń.
Oto ostatnie z nich.

2019-01-10

English High Flier 2018

English High Flier news

Informujemy, że uczniowie naszego gimnazjum bardzo dobrze wypadli w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier. Na najwyższych miejscach uplasowali się:
Aleksandra Stolarz 3A - czwarte miejsce w województwie
Tomasz Grudziński 3A - piąte miejsce w województwie
Michał Stanek 3B - szóste miejsce e województwie
Tomasz Niezgoda i Gabriela Nowak 3A - dziewiąte miejsce w województwie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anglistki
2019-01-10

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 2018

angielski news

Z radością informujemy, że w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum godnie reprezentowali naszą szkołę następujący uczniowie:
Karolina Bajor 3A, Ewa Chabałowska 3B, Tomasz Grudziński 3A, Jan Gurgul 3B, Jakub Malik 3B, Michał Stanek 3B, Aleksandra Stolarz 3A, Zuzanna Witkowska 3B, Michał Wydro 3B

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anglistki
2019-01-08

ORSZAK TRZECH KRÓLI 2019

Orszak Trzech Króli 2019

6 stycznia, w niedzielne południe, Rynek Główny zaroił się od koronowanych głów, które przyszły złożyć pokłon Dzieciątku i wspólnie z Orszakiem Trzech Króli zaśpiewać kolędy. Tysiące osób w koronach z papieru przeszły za Gwiazdą Betlejemską z różnych stron Krakowa, by połączyć się w uroczysty orszak i podziękować za obecność Boga w historii człowieka.

s. Aneta Przeczytaj całość

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów

Odwiedź naszą galerię zdjeć #GALERIA